Pytania i odpowiedzi

Zakupy z kolekcji Danielo


Strona Danielo nie ma sklepu online. W jaki zatem sposób mogę zakupić ubrania z kolekcji Premium? 

Wystarczy do nas napisać maila (info@danielo.pl) i złożyć w nim zamówienie.
1. W tytule wiadomości prosimy wpisać:DANIELO_SHOP
2. W treści należy podać:
• kod produktu, rozmiar oraz ilość zamawianego produktu;
• dane zamawiającego: imię i nazwisko, adres wysyłki (dane do faktury) oraz nr tel. kontaktowego.

W ciągu 24 godzin lub - jeżeli zamówienie zostało wysłane weekend/święta - w najbliższy dzień roboczy, otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia.

Produkty, które można u nas kupić od ręki, znajdują się w zakładce Kolekcja Premium.

 

Czy mogę dokonać zwrotu zakupionych ubrań? 

Tak, każdy zakupiony produkt można zwrócić lub wymienić na inny rozmiar w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania zakupu. O planowanym zwrocie/wymianie klient może, ale nie musi nas poinformować mailowo. Odesłane ubrania nie mogą mieć żadnych oznak użytkowania. Klient odsyła ubrania na własny koszt. Dla bezpieczeństwa najlepiej produkty odesłać przesyłką posiadającą numer umożliwiający jej śledzenie.

Zwrot: w paczce wraz odesłanymi ubraniami proszę zostawić kartkę z danymi adresowymi kupującego oraz numerem konta na jaki mamy zwrócić pieniądze. Pieniądze zostaną przelane w ciągu max. 7 dni roboczych.

Wymiana: w paczce wraz odesłanymi ubraniami proszę zostawić kartkę z opisem na jaki rozmiar ma zostać dokona wymiana oraz z adresem zwrotnym do wysyłki.
 

Jak dobrać rozmiar ubrań? 

Z racji tego, że w odzieży kolarskiej dominują materiały elastyczne (zwłaszcza w koszulkach kolarskich), może się zdarzyć, że na jedną osobę będą pasowały dwa a czasami nawet trzy sąsiadujące rozmiary. Dobór tego idealnego w dużej mierze zależy od preferencji kupującego.

Osobom, które w trakcie jazdy czują się bardziej komfortowo w ubraniach luźniejszych, radzimy wybrać produkt o rozmiar większy. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy w zamówieniu podać wagę i wzrost osoby, dla której przeznaczone będą ubrania. Pomożemy wtedy w ewentualnym doborze rozmiaru.

 

 

Odzież dla firm i grup sportowych (wg wzoru klienta)


Jak złożyć w firmie Danielo zamówienie na odzież wg wzoru?

Wystarczy do nas przesłać zapytanie na adres: info@danielo.pl. Klient otrzyma cennik netto i listę produktów, które może zamówić. Regulamin i podstawowe zasady znajdują się na naszej stronie w zakładce Odzież dla teamów.

Zanim złożę zamówienie chciałbym się zapoznać z materiałami i obejrzeć gotowe produkty. Czy firma Danielo wysyła ubrania testowe, ewentualnie ubrania do przymiarek?

Tak. Zawsze zapraszamy klientów do naszego biura w Sochaczewie. Wtedy jest możliwość omówienia szczegółów, pokazania wszystkich produktów i rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli klient nie ma możliwości przyjazdu do biura, może poprosić o wysłanie ubrań. Odbywa się to na zasadzie opłaty kaucji. Szczegóły i wysokość kaucji jest omawiana z każdym klientem indywidualnie.

Czym różni się kolekcja klasyczna Elite od nowej Kolekcji Premium?

Materiałymi (pokrywają się w obu kolekcjach w 10 %).
Krojami.
Wykończeniami.
Ilością dostępnych modeli poszczególnych produktów. 


Nie mogę znaleźć na stronie cennika produktów. Czy ceny z zakładki Kolekcja Premium są cenami dla grup sportowych/firm?

Nie. Produkty realizowane wg wzoru klienta mają inny cennik i jest on wysłany do klientów mailowo. Cennik ten nie jest udostępniony na stronie.

Dlaczego niektóre produkty w cenniku mają zakres cenowy "od do" i nie widnieje przy nich cena finalna?

Koszty niektórych produktów mogą zostać zdeterminowane dopiero po ostatecznym ustaleniu wzoru. Elementy takie jak: ilość kolorów, logotypów itp. mają wpływ na koszty produkcyjne czapeczki kolarskiej oraz koszty haftu (torby, koszulki polo, t shirty). Zawsze jednak przed rozpoczęciem produkcji klient otrzymuje od nas cenę ostateczną do akceptacji.

Otrzymałem cennik. Czy podane ceny netto są cenami ostatecznymi? Czy muszę liczyć się jeszcze z dopłatą za suwaki, kieszenie, wkładki?

Cennik Danielo podaje ceny ostateczne netto, bez kosztów ukrytych. Wyjątkiem są czapeczki kolarskie lato i produkty wykorzystujące haft (patrz poprzednie pytanie i odp.).

Są trzy elementy wykonywane na życzenie klienta poza standardem (dodatkowa opłata):
- użycie wkładki żelowej zamiast piankowej (wkładka piankowa jest w standardzie);
- kieszonka na suwak w koszulkach (trzy klasyczne kieszenie otwarte są w standardzie);
- sygnowanie produktu imieniem/nazwiskiem.

Mam przygotowany wzór graficzny w krzywych wektorowych. Czy nadal muszę płacić za przygotowanie wzoru do produkcji?

Tak. Przygotowanie do produkcji to opłata obligatoryjna bez względu na to, czy klient dostarczył wzór.

Nie posiadam wszystkich logotypów w krzywych wektorowych. Czy to wyklucza ich użycie we wzorze?

W przypadku logotypów nieskomplikowanych nasi graficy mogą narysować je od podstaw (może to zwiększyć opłatę za przygotowanie do produkcji). Jeżeli np. logotypy są w formie bitmapy istnieje możliwość ich wydruku, ale przy jednoczesnym ryzyku, że będzie to wydruk nieprawidłowy (co ma często miejsce).

Dlaczego muszę podawać kolory Pantone C? Czy nie wystarczą numery CMYK?

Każda drukarka ma inne ustawienia kolorów. Paletę Pantone C używamy w celu eliminacji różnic w odcieniach. Podczas przygotowywania grafiki do druku, przyporządkowanie odcieni kolorów odbywa się poprzez porównywanie ich do odpowiednich kolorów Pantone. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: Szablony graficzne.   

Jestem zainteresowany zamówienie torby, ale chciałbym wprowadzić korekty do już istniejącego kroju. Czy jest to możliwe?

Tak. Torby i plecaki to jedyne produkty, w których dopuszczalna jest zmiana kroju w stosunku do tego, co oferujemy w standardzie. Warunkiem wprowadzenia tych zmian jest zamówienie tego produktu w ilości nie mniejszej niż 50 sztuk.


 

 

Danielo Sportswear

Adres
Spartańska 12/14
96-500 Sochaczew

Telefony
+48 790 793 330
46 862 83 79

Godziny pracy 
pn - pt:  8.00 - 16.00
W przypadku planowania wizyty w naszym  biurze, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt tel. (przynajmniej z jednodnionwym wyprzedzeniem).

Internetinfo@danielo.pl

 

Do góry
Cannondale CCC Pro Cycling Team Movistar Team LEGIA 1928 Cycling TC Chrobry SCOTT

DANIELO KOLEKCJA - Katalog PDF - Prawa autorskie - Polityka cookies - Pytania i odpowiedzi - Kontakt

© 2013 PPHU Danielo. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna